Odznaky, medaile, plakety, psí známky, logoprinty

Naše firma dodává a vyrábí odznaky již dlouhou dobu v několika cenových a výrobních hladinách. Jsme připraveni s Vámi konzultovat, o jaký produkt máte zájem.

Odznaky vyrábíme:
- ražené barvené nebo celokovové (označované jako smaltované)
- odlévané barvené nebo celokovové (k výrobě je potřeba zhotovit model)
- kovové tištěné, zalakované

První dvě varianty jsou spíše pro vícenákladovou výrobu, kovové tištěné se v součastnosti těší nejvyšší popularitě u zákazníků. Cenově jsou nejdostupnější i v menších sériích.

Zabýváme se rovněž specifickou výrobou medailí, plaket. Součástí dodávky jsou i dárkové krabičky, které můžou být s plastovým víkem nebo sametové.

Patříme k předním výrobcům psích známek. Psí známky vyrábíme plastové nebo kovové ražené. Plastové nevynikají tak vysokou odolností vůči poškození jako ražené kovové. Mezi naše tradiční zákazníky patří velká města i obce s nízkým počtem obyvatel. Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc výrobou referenčního vzorku známky.

Výroba logoprintů se stala tradičním doplňkem při výrobě odznaků. Logoprinty vyrábíme i v malém množství. Ukázku naší produkce naleznete v galerii.

Ceny všech nabízených produktů s Vámi budeme rádi konzultovat. Vzhledem k rozmanitosti způsobů výroby v materiálovém i technologickém provedení by mohlo docházet k nejasnostem. Napište nám, co byste měli zájem nechat vyrobit, a my Vám nabídneme varianty, jak se dopracovat k cenově zajímavému projektu.

Kontakt

e-mail: miko@integrazlin.cz
mobil: +420 777 769 302

×