Prodej nábytku, zařízení interiérů

Ložnice

V naší prodejně nabízíme kvalitní postele z masivu, lamina i čalouněné. Nabízíme matrace a rošty od kvalitních českých výrobců Jelínek, Dřevočal a Tropico.


Jsme specializovanou prodejnou zboží firmy JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.

Postele z masivního dubu a buku nabízíme od českého výrobce Jelínek.
Masivní dřevo je čistý, přírodní materiál, postele mají pevnou konstrukci s dlouhou životností, povrchová úprava je lak nebo vosk.
Prodáváme ložnice z masivního dubu a buku, postele z masivu, skříně, komody, rošty do postele, polohovací rošty do postele, zdravotní matrace, ortopedické lamelové matrace, pěnové matrace, krční polštáře a další doplňkový sortiment.

Ložnice Ráchel

Ložnice RáchelLožnice RÁCHEL je vyráběna z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 mm a 25 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Zákazník si může vybrat ze dvou variant postelových čel / prosklené a plné /. Prosklené čelo postele je možné dodat s osvětlením na dálkové ovládání. U luxusního provedení je osvětlení čela navíc plynule stmívatelné. Na přání lze objednat více dálkových ovladačů a ovládat světlo z více míst v ložnici.

Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav, Ložnice Ráchelpřípadně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.

V roce 2007 získala nábytková řada RÁCHEL prestižní ocenění „ ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK „

Ložnice Rebeka.

Dopřejte si královské poležení. Již naši předkové si uvědomovali sílu a pozitivní energii vyzařující z masivního dřeva. Dokonalá propracovanost masivního dřeva umocňuje osobitý design ložnice REBEKA.

Ložnice Rebeka

Ložnice REBEKA  je vyráběna z masivního dubu nebo buku v síle materiálu 40 mm. Na korpusy komod a skříní je použita rozměrově stabilní masivní laťovka. Lůžka jsou vyráběna v několika rozměrových řadách. Komody a skříně se vyrábí v mnoha variantách a mohou být dodány buď jednotlivě jako solitéry nebo mohou být spasovány k sobě do sestav včetně sestav rohových, případně mohou být upraveny (např. vnitřní uspořádání) na přání zákazníka. Prosklené varianty se často dodávají jako sestavy do obývacích pokojů. Zásuvky u komod jsou vybaveny pneumatickými tlumiči dojezdu a bezpečnostní blokací proti překlopení komody, která zabrání otevření všech zásuvek najednou.  K ložnici lze dodat několik doplňků, např. toaletní stolek, servírovací stolek, police, atd.

 

Postele z lamina nabízíme od českého výrobce BMB.
Lamino je dřevotřísková deska na povrchu s folií, imitující dřeviny. Jedná se o ekonomické řešení - výhodný poměr mezi cenou a kvalitou výrobku. Čisté linie, kvalitní provedení a moderní design jsou základní charakteristikou těchto ložnic. Užívejte si harmonii, vyzařující z těchto jedinečných postelí, které jsou oceněny certifikátem České kvality.

Postel Karlo

Postel KarloPostele Karlo jsou vyráběné z laminofolie. Čela postelí, bočnice, půdy a dna nočních stolků mají tloušťku 32mm s rádiusovou hranou 35mm. Dezény použitého lamina jsou akát, bříza, hrušeň planá, ořech Aida, bělené dřevo a calvados.

 

 

Čalouněné postele nabízíme od českých výrobců Blanař a New Design.
Svojí specializací jsou největšími výrobci lehacího nábytku v České republice. Vyrábí nejen válendy a dvoulůžka všech typů, ale také pohovky.

Postel Havana

×